Dominika

Dobrý den, nejsem si jistá jestli může mezoterapie pomoct, ale nadměrné pocení je pro mě opravdu velký problém. Naštěstí nemám problém se zápachem, to antiperspiranty dokážou ovlivnit, ale neustále mám mokro v podpaží a nedokážu si s tím poradit. Máte nějaké tipy? Sem s nimi! 🙂

Eva

Nevím jestli ti může pomoct mezoterapie, ale na nadměrné pocení je prý dobrý botox. Nevím co je na tom pravdy, ale údajně to výrazně pomůže, zkus si zavolat do nějakého salonu nebo tak 😉

Eliot

Ahoj, já jsem slyšela, že na nadměrné pocení existují nějaké vitamíny, měly by být normálně k dostání v lékárně. Myslím, že jde jenom o bylinky, takže by to nemělo ničemu vadit.

Anonym

Ahoj, já jsem včera odpoledne viděl jakési vycpávky, které se nalepí do podpaží a například v případě nadměrného pocení by neměly propustit pot. Nezkoušel jste to někdo? Na první pohled to působí děsně, ale kdyby to odstranilo moje potíže s tzv. “koláči” v podpaží, byl bych moc rád.

Jelena

Dobrý den, asi vím co máte na mysli. Vypadá to jako takové vložky že? Nezkoušela jsem to, ale potíže s “koláči” to asi vyřeší, jen nadměrné pocení zřejmě ne 🙁

Káťa

Já to zkoušela :DD je to docela na prd, nadměrné pocení to nevyřeší a navíc to v podpaží překáží a dost to cítíte. Ale asi to může být subjektivní nevím 😀

Host

Ahojda, já teď plánuju jít na proceduru, která by měla nadměrné pocení úplně odstranit, aspoň na nějakou dobu. Jsou to botulotoxinové injekce, tak jsem na to zvědavá, sice to není nejlevnější a asi to nebude nic příjemného, ale jestli se to vyřeší, budu moc ráda 🙂

SUMMER

Jo vo tom jsem slyšela, myslim o těch botoxovejch injekcích. Jestli vám to to nadměrné pocení vyřeší, dejte vědět. Už nějak nevim co s tím. mám moc ráda šedou barvu a nemůžu ji skoro nosit, protože je na tom každá kapka hrozně vidět, děs, takže mmému pocení podřizuju i výběr oblečení 🙁

Karolína

To znám, šedá, světle zelená, růžová apod. je pro mě tabu, zvlášť když jde o bavlnu, děsn a hrůza. Mám z toho děsné mindráky myslíte, že když si zavolám do nějakého salonu, že budou vědět, jak na nadměrné pocení? Nejsem si jistá tím, že je to tak častý problém :/

Bohunka

No kvůli nadměrnému pocení bych se šla poradit spíš do lékárny než volat do nějakého salonu. Existují na to doplňky stravy, bylinné bez chemických látek. A pak se to dá řešit taky laserem pokuď vím, ale je to jaksi nepřirozené, podle mě potní žlázy k něčemu slouží, takže bych asi nepodstupovala takový zákrok. A mimochodem nadměrné pocení je hodně častý problém, netrpíte ničím neobvyklým 😉

Anička

na jsem na vpichování botoxu byla a mám od kruhu v podpaží konečně pokoj.

Vladimír

Nadměrné pocení je způsobeno vylučováním tělních kyselin potem, což je důsledek celkového překyselení těla. Žádné vložky ani Rexony trvale nepomohou, pokud neupravíte svoji překyselující výživu, která je prvotní příčinou tohoto stavu. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338. Změřím překyselení Vašeho těla a poradím, jak si upravit výživu, aby Vás nadměrné pocení přestalo obtěžovat.

Petr

Myslím, že botox na nadměrné pocení není to pravé. Já měl ten problém taky. Potili se mi hrozně ruce a pod paží. Slyšel jsem o Iontoforéze. Objednal, vyzkoušel a SUPER.

Saša

Na pocení mi pomohla jedině iontoforéza Antipe. Vše ostatní bylo marné.

Kris

Pocení jsem zlikvidoval díky používání Antipe. Musím uznat, že jsem tomu moc nevěřil, ale byl jsem hodně překvapený, jak výborně zabrala.

Majča

Já měla z botoxu strach. Zkusila jsem na radu lékařky Antipe a jsem nadšená. Neměnila bych.

Olina

Čtu, že tady chválíte Antipe. Přidávám se. Taky mi pomohla od nepříjemného pocení.

Erik

Antipe je na problémy s pocením jednička. Používal jsem ji a pocení je pryč. Doporučuji.

Paty

Problémy s pocením? Co to je? Jo, matně si vzpomínám. A stačilo si koupit Antipe.

Dava

Pocení jsem zastavil díky iontoforéze Antipe. Stalo pár použití a byl poznat rozdíl. Teď už ji použiju tam jednou za dva měsíce a jsem nový člověk.

Berta

Já používám na pocení rukou, nohou, obličeje a hlavy Electro Antiperspirant. A musím říct že jsem opravdu spokojená. Používám ho na doporučení mé kožní lékařky a poté, co jsem si ho osobně vyzkoušela ve fakultní nemocnici Na Karlově v Praze. Dobrá věcička.

Marta

Mě pomohl antiperspirant Sweatstop. Nejdříve jsem ho aplikovala na suchou pokožku každý večer před spaním, po týdnu jsem ho používala každý druhý den a teď ho používám jen jednou za týden.

Marta

Mě pomohl antiperspirant Sweatstop. Nejdříve jsem ho aplikovala na suchou pokožku každý večer před spaním, po týdnu jsem ho používala každý druhý den a teď ho používám jen jednou za týden.

Luke

Pocení jsem se zbavil díky Antipe. zkoušel jsem všechno možný a nic nepomáhalo. Díky Antipe jsem nový člověk.

Ivo

Pocení jsem dal vale díky Antipe. Přivedl mě k ní kámoš. U něj jsem ji párkrát vyzkoušel a pak si koupil svoji. Teď si ji půjčuje rodina a všichni jen chválí.

Jáchym

Pocení je pryč díky používání Antipe. Moc jsem tomu nevěřil.Těší mě, že jsem se pletl. Cítím se teď skvěle.

Milda

Taky jsem vyzkoušel Antipe. Bylo to vážně super! Díky. Doporučuji

Jitka

Já používám Driclor, nanáším vždy v době, kdy se víc potím a po nanesení vydržím až měsíc bez kruhů na košili 🙂 koupit lze třeba na Notino.Navíc vydrží fakt dlouho, super investice 🙂

Teo

Antipe znám. Vyzkoušel jsem ji a můžu jen doporučit. Já byl nadšenej.

Hanka

Mě pomohl tenhle antiperspirant Sweatstop

Jaňule

Pocení zmizelo díky užívání Antipe. Zkusila jsem i Driclor, ale měla jsem po něm červené flíčky.

Amča

Díky podpažním aplikátorům od Antipe jsem se skoro zbavil pocení v podpaží. Nevzhledná kola na košilích a tričkách jsou minulostí. A to je úžasná zpráva.

Peťan

Trápení s pocením je dávná minulost. Už víc než půl roku používám iontoforézu OZO-OZO a jsem v pohodě.

Lukáš

Taky chválím OZO-OZO. Vyzkoušel jsem ho u kámoše, objednal a z výsledek mě nadchnul.

Luba

Dlouho jsem nevěděl, jak se zbavit pocení. Pak mi jednou kamoš řekl o Antipe. Neváhal jsem, objednal ji a jsem nadšenej.

Lexa

Je super, že si může člověk na netu ledacos najít. Já našel vysvobození ze stálého pocení a zápachu nohou. Objednal jsem si Antipe a po pár používáních bylo znát zlepšení. Teď už je pocení skoro pryč. Navíc si proceduru – používání docela užívám.

Barka

Vyzkoušel jsem, co se dalo, ale výsledek minimální nebo vůbec žádný. Pak jsem zkusila Antipe a nedám na ni dopustit.

Šára

Pocení a zápach nohou trápilo mého muže. A vlastně celou rodinu. Na vánoce jsme mu koupili Antipe. Ten rozdíl je neuvěřitelný.

Darina

Taky se podělím o zkušenost, protože jsem měla velké problémy s pocením a nakonec mi to nedalo a rozhodla jsem se to něja radikálně řešit, protože to bylo opravdu nepříjemné. To, že botulotoxin je super na omlazení jsem věděla, ale že se s jeho aplikací přestanu potit, tak o tom jsem neměla ani páru, takže bych tímto chtěla poděkovat paní doktorce, která mi zákrok na klinice Infinity prováděla a odvedla opravdu dobrou práci.

Markéta

Antonie: A jaký zákrok jste prosím přesně podstoupila ? Bojuju se stejným problémem a taky bych s tím chtěla něco udělat.