Chápeme, že v dnešní době je rychlá odezva klíčová, a proto se snažíme odpovědět během několika hodin. Nicméně mohou nastat případy, kdy to může trvat déle (ale jak říká známé rčení, na dobré věci je třeba si počkat). Přestože v pracovní dobu vždy někdo z nás sedí u počítače na recepci, mohou nastat momenty, kdy se musíme věnovat klientům, kteří právě přišli na konzultaci nebo zákrok. Občas nemůžeme odpovědět hned, protože čekáme na lékaře, aby nám potvrdil volnou kapacitu na vámi vybrané datum.

Prosíme tedy o strpení, odpovíme jakmile to bude možné. Pokud nedostanete odpověď do dvou dnů, mohlo dojít k chybě při odesílání formuláře nebo váš e-mail mohl být označen jako spam. V takovém případě nás, prosím, neváhejte kontaktovat telefonicky.

Pokud jste již navštívili stránku Rezervace konzultace viděli jste, že mezoterapii můžete podstoupit v několika vybraných městech a na několika vybraných místech. Zde najdete zbývající kontaktní informace.

Praha · Brno · Ostrava · České Budějovice

V některých městech existuje na mezoterapii více poboček. Adresa, kam půjdete na konzultaci nebo zákrok, bude uvedena v odpovědi na odeslaný formulář "Rezervace konzultace". Na jedné klinice může být specializace na pleť, ale pokud jde o celulitidu, mohla by být lepší jiná. Na základě požadavků, které nám zašlete, vybereme pro vás nejlépe odpovídající pracoviště.

Tel · E-mail · Kontaktní formulář

+420 737 77 00 33  |  klinika@mezotrapie.cz

Internetové stránky mezoterapie.cz provozuje společnost Bohemia Esthetic, facilitátor pro domácí a zahraniční klientelu hledající vybrané zákroky estetické medicíny v ČR. Na základě recenzí, komentářů a hodnocení, nabízíme jen to nejlepší.

Kontaktní formulář