Zkušenosti · Hodnocení · Recenze

Mezoterapie nabízí celou řadu zákroků od vyhlazení vrásek, přes řešení celulitidy, až po léčbu vypadávání vlasů. Napříč celým spektrem převládají pozitivní zkušenosti a klienti kteří mezoterapii v některé formě postoupili, ji hodnotí jako velmi přínosnou v porovnání k ceně. Recenze jsou nejvíce na mezoterapii v obličeji, kde řeší vrásky, kruhy pod očima a obecně napomáhá v omlazení. Hned v závěsu je mezoterapie na celulitidu, kde si klienti velice pochvalují redukci podbradku. Více jak 90% hodnocení je od žen, nicméně mezoterapie pro muže přináší také celou škálu řešení jejich problémů. Níže najdete některé z komentářů k zákrokům.

Na mezoterapii jsem byla už dvakrát, pro odstranění nadbytečného tuku na bocích. Poprvé jsem neměla žádné modřiny ani otoky a výsledek byl hned vidět. Podruhé jsem viděla ještě lepší výsledky, ale měla jsem velké modřiny. Po obou zákrocích jsem nosila kompresní prádlo, jak mi doporučil doktor a myslím si, že to hodně pomohlo s otokem i celkovým výsledkem. Chystám se ještě na 2 sezení a moc se těším.

Po třech týdnech konečně vidím výsledky. Byla jsem na ošetření mezoterapií v oblasti pod bradou. Měla jsem velké množství tuku na který už nezabírali žádné diety a bylo ho malé množství na liposukci. Po zákroku jsem měla nepříjemné otoky, ale vše stálo za to. Doktor mi následně doporučil plazmaterapii (Nefertiti lift) na zbylé vrásky ale jinak jsem i teď moc spokojena.

Z počátku jsem se velmi obávala bolesti, otoků, modřin a všeho co jsem četla na internetu. Nakonec jsem během procedury usnula. Po probuzení jsem byla velmi spokojena. Výsledky jsem viděla už třetí den po zákroku. Nechala jsem si ošetřit vrásky kolem očí. Těším se na opakování za 2 až 3 měsíce, jestli vůbec bude potřeba.

Doktor diagnostikoval moje tmavé kruhy pod očima jako nedostatek spánku a stres. Po prvním zákroku jsem měla hodně malých modřinek pod očima, které trvali dlouho než se zahojili. Jelikož kůže pod očima je velmi tenka jednoduše se vytváří modřinky. Po druhém zákroku jich bylo mnohem méně. Jsem celkem odolná vůči bolesti, ale mít jehly v takové blízkostí očí bylo nepříjemné až divné. Celkově zákrok nebyl bolestivý, pocitově bych to přirovnala k laserové epilaci. Jsem momentálně po třetím zákroku a s výsledkem jsem nad míru spokojena. Rozhodně budu zákrok opakovat tak za 3 měsíce abych si udržela výsledky.

Co jsem dodělala střední školu, doprovází mě bok po boku moje akné a jizvy po nich, které jsem si nadělala za mlada. Holky nerýpejte si akná, stojí to potom hodně úsilí a peněz se zbavit jizev. Dočetla jsem se, že mezoterapie má mnoho účinku a jedním s těch co mě zaujal, bylo viditelné odstranění jizev po akné. Pochopila jsem to tak, že se vytváří kolagen a kůže se obecně zpevní tím se jizvy "vytlačí" a kůže bude mít jednotný povrch. No musím říct že jsem si šla odstranit jizvy po akné a zákrok mi vyhladil i vrásky kterých jsem si moc nevšímala kvůli jizvám po akné. Jsem moc spokojená a musím podstoupit ještě opakování zákroku tak 2-3 krát. Moc se těším na konečný výsledek, kdy si ani nevzpomenu, že jsem nějaké jizvy nebo vrásky měla.

Četla jsem nejrůznější strašidelné recenze a moje kamarádka mě strašila že to není žádný malý zákrok jako botox do rtů. Každopádně buď jsem měla šikovného doktora nebo mám rychlou rekonvalescenci, ale neměla jsem žádné otoky, modřiny ani komplikace. Výsledky byli vidět na to tata a nevím jestli potřebuji zákrok opakovat. Možná až zase přiberu 😀

Konečně jsem absolvovala svou pátou návštěvu a můžu nosit kraťasy! Tak dlouho jsem byla znechucená ze vzhledu mých stehen. Bude mi chvilku trvat než si zvyknu na to že se v létě nemusím zahalovat od pasu ke kotníkům. Holky před zákrokem si řádně vybírejte kliniku a doktora a nešetřete na svém vzhledu. Já mohu pouze dopřát každé stejný průběh a výsledky jaké mám já.