Ariel

Zdravíčko, měla bych otázečku, lze pomocí mezoterapie dosáhnout zvětšení rtů? nebo alespoň korekce? Někde jsem o tom myslím četla, ale šlo o poměrně nízký plátek, takže si nejsem jistá jestli tomu mohu věřit. Máte tedy nějakou zkušenost se zvětšením rtů bez botulotoxinu prosím? děkuji za veškeré rady a poznatky, Ariel

Jolanda

Dobrý den, nejsem si jistá, jestli jde úplně o mezoterapii, ale vím, že zvětšení rtů je možné pomocí kyseliny hyaluronové, což je mnohem mírnější způsob. Dokonce je i levnější, ale myslím, že se časem kyselina vytrácí a s tím i zvětšení rtů

Lucka

Jolanda má pravdu, zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je už celkem běžné a myslím, že se to dá považovat za způsob mezoterapie. Je to fajn, kámoška to měla a byla spokojená. Není to nic moc příjemného, ale efekt to splňuje a nepumpujete do sebe hnusy jako je botox.

Diana

Ahojky, mě by zajímala jedna věc, jestli máte zkušenost s výplněmi, respektive se zvětšením rtů kyselinou hyaluronovou, tak jak dlouho zhruba ten efekt vydrží? Několik měsíců nebo let? A kolik to tak zhruba stojí?

Kateřina

Bylo by pěkné, kdyby zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou vydrželo několik let, ale bohužel je to jen na několik měsíců. Pokud vím, tak něco kolem šesti. Je to poměrně drahé, ale na druhou stranu je kyselina hyaluronová tělu přirozená, takže to nezatěžuje organismus, což je fajn. Mě by zajímalo, jestli jste některá podstoupila zvětšení rtů botoxem? Nikde to nemůžu najít, dík

Jůlie

Kateřino, nemůžete nikde najít, protože taková procedura neexistuje. Botulotoxin je jed a vpichuje se do míst, u kterých je žádoucí omezit pohyb na minimum, aby se nevytvářely vrásky. Rozhodně se nepumpuje do rtů, maximálně kolem rtů, kvůli vráskám. Ale zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je rozhodně dobrý nápad. Není to na věky a můžete si to vlastně jen vyzkoušet. Není to nijak extrémní a vypadá to přirozeně.

Anastázie

Souhlasím s Jůlií, je to poměrně rozšířený blud, ale botox se na zvětšení rtů opravdu nepoužívá. Vyzkoušejte něco jiného, třeba tu kyselinu hyaluronovou nebo zvětšení vlastním tukem.

Lenka

Presne tak to vubec nejde. Ja byla na vyplni tim vlastnim tukem v perfect clinic a po druhem vyplneni se to drzi uz dele a je to opravdu super, jsem spokojena. Nepusobi to tak umele jako ten silikon.

Iva

Souhlasím s Julií. Výplně kyselinou hyaluronovou jsou ideální varianta. Výsledek vypadá velice přirozeně (při šikovnosti lékaře :-)) a není trvalý, takže to můžete jen vyzkoušet. Z vlastní zkušenosti si ale myslím, že tomu propadnete…:-)

Andrea

Přemýším nad poukazem pro mamku na Vánoce. Kde se tohle dělá?

Magda

Urcite mají voucher v Perfect Clinic, volala jsem tam nedávno, jestli je moznost a rekli mi, že ano. Taky se budeme skládat, ale na vícka 🙂

Gábina

Výplně dělají snad na všech lepších estetických klinikách. Souhlasím ale s Magdou, že Perfect je výborná klinika.

Gábina

Výplně dělají snad na všech lepších estetických klinikách. Souhlasím ale s Magdou, že Perfect je výborná klinika.

Simča

Já osobně jsem byla u MUDr. Kavkové a můžu jen doporučit. Je velmi šikovná a výsledek byl naprosto přirozený.

Nicol

Já chodím na výplně rtů už dlouhou dobu a jsem velice spokojená. Efekt vydrží celkem dlouho a vypadá přirozeně. Já osobně navštěvuji kliniku Mediestetik – jsou to profíci.

Diana

Taky jsem byla na výplni, ale zatím jen jednou. Docela mě překvapilo, že mě to nebolelo, protože z těch injekcí jsem měla strach. Nejdřív mi to chtěla udělat kamarádka, která je kosmetička, ale tu jsem radši odmítla a svěřila jsem svoje rty profesionálům v yes visage. Mám z toho dobrý pocit, protože určitě všichni známe film moderní popelku s Hilary Duff jak byla její zlá macecha Fiona napíchaná botoxem i se rty 😀 No moje první představa byla že budu vypadat takhle, ale naštěstí ne. Udělali mi výplň přirozenou.