Tonička

Dobré odpoledne, zajímala by mě jedna věc, co je to přesně radiofrekvence? Pochopila jsem správně, že jde o jakousi metodu, díky které lze vyhladit vrásky? 🙂 Díky

17.11.2014Janička

V životě jsem o tom neslyšela:-)…

19.11.2014Simona

No myslím, že by to měla být alternativa k chirurgickému zkrášlení, takže asi jo :DDD. Ale radiofrekvence je podle mě hlavně na celulitidu, ikdyž na obličej se dá asi také logicky využít 🙂

8.12.2014Irma

Radiofrekvence je hodně známá spíš jako terapie na celulitidu, ale existuje i obličejová radiofrekvence, takže terapie v oblasti obličeje, je také standard. Údajně je vhodná jako alternativa pro lifting, neinvazivní a bezbolestný. Ikdyž já bych řekla, že veškeré zkrášlování bez sklapelu nebo injekcí není příliš účinné, ale nikdy jsem radiofrekvenci nezkoušela, tak nechci radit.

11.12.2014Katarina

Radiofrekvence je stejně účinná jako jiné neinvazivní metody, to je jako kdyby jste řekla, že je třeba laser na nic, což není. Každopádně doporučuji jít do nějakého lepšího salonu, nenechte si ji dělat za levno přes nějaký slevový portál…

10.5.2015lucie

Ahoj byla jsem na radiofrekvenci obliceje proti vraskam 7x a stalo me to zhruba 7000,lidi nechodte na to,moje plet se vyrazne povolila a udelali se mi hluboke vrasky kolem pusy ktere jsem pred osetrenimi vubec nemela,delala mi preventivne i celo ktere jsem predtim mela bez vrasek a ted uz tam jednu vrasku mam a jsem uz presvedcena ze je to z toho takze mam znicenou plet a prachy v haji.lucie 30 let,pred osetrenimi jsem mela hladkou plet bez vrasek

1.6.2015Anita

Lucie a proč jste tedy radiofrekvenci podstupovala, když jste měla pleť bez chybičky? To já bych ji opatrovala jako oko v hlavě. A nemůžete si na ně nějak stěžovat? Kdyby se mi stalo něco podobného a radiofrekvence by mě stála tolik peněz, asi bych si je vyřvala zpátky. Každopádně díky za tip a díky bohu za diskuze (chystala jsem se na ni)

21.3.2018Michaela

Co jsem se dívala, tak mě hodně zaujala mikrojehličková radiofrekvence, protože mi přijde, že bude nejúčinnější díky aplikaci jehel. Kdyby se tu našla některá, co s ní má zkušenost, tak budu ráda :). Já jsem si o tom něco přečetla tady, tak nad tím docela dost uvažuju www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/tvar-krk-dekolt/vrasky

4.4.2018Kristýna

tak to uvažuješ dobře Míšo, dřív jsem na tento tip ošetření docházela a výsledek se dostavoval fakt rychle a u tohoto ošetření není ani potřeba tolik sezení jako třeba o zábalů. Jinak je potřeba si samozřejmě vybrat dobrý salón, kde tomu rozumí a ví co přesně dělat, což takové Amaryllis centrum je. Dívala jsem se na estheticonu a mají výborné hodnocení tady na ty zákroky.

8.4.2018Ilona

Dívala jsem se, že se tu bavíte o Amaryllis centru. Jeslti s ním nemáte zkušenost, tak se klidně ptejte, protože jsem tady byla na aplikaci botoxu do podpaží a na aplikaci mezonití. Musím říct, že je to salón na špičkové úrovni a vždycky jsem odcházela maximálně spokojená.

22.4.2018Michaela

Mě by hlavně zajímalo, kdo se těmto zákrokům věnuje ? Pak i co se týče personálu, tak byla jsi Ilono vždy spokojená ? Pro mě je to hrozně moc, protože tam, kam jsem předtím chodila, tak jsem vždycky měla smůlu a měla mě na starosti slečna, která byla věčně otrávená a já to bohužel dost vnímám a nejsem schopna ani u ošetření relaxovat.

30.4.2018Ryley

Holky, v http://www.amarylliscentrum.cz jsem podstoupila tento zákrok a jsem neskutečně spokojená. Chtěla bych vám jen říct, že se není čeho bát. Jinak personál je perfektní, velmi milý, cítila jsem se tam veli dobře.

30.4.2018Eliška

Ryley, mám jen dotaz… jak to ošetření probíhá a kolik je třeba návštěv, než jsou vidět výsledky?

25.10.2018Jana

Dotaz na Michaelu: Podstoupila jste už tu radiofrekvenci? Také zvažuji, ale chtěla bych se poradit s někým, kdo už to má za sebou. Zatím jsem toho na internetu, kromě reklam, moc nenašla, děkuji.

8.12.2018Vilma

Dobrý den, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s tímto sálónem http://www.amarylliscentrum.cz/.Chtěla bych si vyhladit vrásky. Je tolik salónu, že nevím kam. Máte nějaké zkušenosti? Děkuji

14.12.2018Lenka5

Zdravím, já byla v Praze v AMARYLLIS CENTRUM. Můžu doporučit paní doktorku Takácsová, všechno semnou probrala, velice příjemná. Za mě vám to můžu dodporučit..

14.12.2018Lenka5

Zdravím, já byla v Praze v AMARYLLIS CENTRUM. Můžu doporučit paní doktorku Takácsová, všechno semnou probrala, velice příjemná. Za mě vám to můžu dodporučit..

13.1.2019Marika

Dobrý den, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s tímto sálónem http://www.amarylliscentrum.cz/. Je tolik salónu, že nevím kam. Máte nějaké zkušenosti děkuji za tipy.

24.1.2019Nela

Zdravím, je tolik salónů v Praze, že nevím kam zajít. Chtěla bych si udělat chemický peeling, protiže mě trápí akné a doteď se mi je nepodařilo zkrotit. Tak budu ráda za nějaké tipy kam zajít

13.9.2019Ilona

Nejznámější je již zde zmiňované Amaryllis centrum. Sama jsem u nich několikrát byla a na jisté procedury k nim chodím pravidelně. Vždycky je nejlepší vybírat na základě recenzí a podle toho, jak dlouho salón funguje.

25.9.2019Jitka

Paní doktorka Takácsová je úžasná a má zlaté ruce. Ne nadarmo má výborné hodnocení. Pomohla mi vyřešit problém, který jsem řešila už dlouho, za což jsem jí moc vděčná !