Co je to kyslíková mezoterapie

Pokud bych měl nějak jednoduše vysvětlit co je to kyslíková mezoterapie, asi bych řekl, že místo dopravování látek do podkoží není využito jehliček, ale kyslíku pod velkým tlakem. Účinnost kyslíkové mezoterapie není tak vysoká jako u klasické mezoterapie (mikrojehličkami), ale pokud máte panickou hrůzu z jehliček, je kyslíková mezoterapie přesně pro vás.

Kyslíková mezoterapie

Oxygenoterapie

I tak někdo nazývá kyslíkovou mezoterapii, nicméně špatně. Při oxygenoterapii se pomocí masky inhaluje zvlhčený kyslík v daleko vyšší koncentraci, než je jeho běžný výskyt ve vzduchu. Takže zpět ke kyslíkové mezoterapii. Jednoduše jde o další metodu, jak dopravit revitalizující látky pod kůži, do mezodermu, proto jsme pořád v kategorii mezoterapie.

Kyslíková mezoterapie je bezbolestnou variantou klasické mezoterapie. Jde o metodu jejíž účinnost je vidět téměř okamžitě. Není invazivní a je velice šetrná k lidské pokožce. Kyslíková terapie spočívá v aplikaci chybějícího kyslíku, který umožní pokožce navrátit se k předešlé hebkosti a k mladistvému vzhledu tváře.

Benefity

Na kyslíkové mezoterapii můžeme vidět celou řadu pozitiv. Nejen že jde o bezbolestnou metodu (aplikace chladí, člověk cítí mírný tlak, nebolí to), ale také velmi šetrnou. Po aplikaci nehrozí infekce, protože nedochází k penetraci kůže, nejsou viditelné modřinky ani podlitiny, ba naopak. Pokožka je hned po první aplikaci hezčí a zmizí dokonce i malé vrásky, póry se zatáhnou a můžete jít hned zpátky do práce.

Průběh je takový, že se na tvář aplikují speciální séra nebo masky a speciálním přístrojem, který pod tlakem “vstřikuje” do pokožky čistý kyslík, který se dostává až do nejhlubších vrstev pokožky. Tato metoda se báječně hodí i pro citlivá místa, například kolem očí. Díky této metodě můžete eliminovat i pigmentové skvrny a používá se i na terapii drobných jizviček.

Jde o jednu z nejšetrnějších kosmetických metod dnešní doby, možná právě proto, je teď tak oblíbená, takže neváhejte a okysličujte.