Ostrava je moderní město ve kterém najdete vše co můžete potřebovat a mezoterapie není výjimkou. Není tam tolik klinik a specialistů jako v Brně nebo v Praze, ale pořád je z čeho vybírat.

Mezoterapie v Ostravě

Věčné mládí bylo, je a vždy bude něčím, čeho bychom chtěli dosáhnout. Mladá duše je jednou ze součástí, jak si udržet jiskru a svěžest. Naše fyzická schránka stárne, ať chceme nebo ne. Naštěstí už není problém zatočit i s tímhle problémem, třeba pomocí mezoterapie. 

Kůže je nejvíc vidět 

Asi nejvíce se vše špatné, včetně stárnutí, projevuje právě na naší pokožce. Péče, kterou jí během života věnujeme, se vám jistě vyplatí. Prodloužíte tak její účinnou schopnost regenerace, díky které bude vypadat zdravě a mladě. I přes všechnu snahu je ovšem potřeba vzít v potaz také naše životní podmínky. 

Vnější vlivy 

Žijete zdravě, pečujete o sebe, ale přesto máte dojem, že to nestačí? Někdy je problém i v našem okolním prostředí. Silné mrazy, slunce, střídání teplot to vše nedělá pokožce dobře. Řada lidí může mít potíže kvůli práci, kdy přichází do styku s různými chemikáliemi či jinými nepřírodními prostředky, které mohou kůži poškozovat a dehydrovat a ta je pak náchylnějším k různým kožním problémům. Ani celodenní pobyt v klimatizované kanceláři naší pokožce nedělá dobře, takové prostředí pokožku nadměrně vysušuje, rovná se urychluje stárnutí.  

Smog 

Ostravsko je, co se týče smogu, přestože je to lepší než před deseti lety, stále patří mezi nejvíce znečištěné regiony. Kromě různých vážných onemocnění srdce, cest dýchacích a vzniku rakoviny, má tohle vše neblahý vliv na vzhled pokožky. Neustálé vlivy narazí jako první na naši pokožku, jakožto první ochranou bariéru a vstřebává do sebe všechno. Kůže je pak unavená, ochablá, tvoří se vrásky, akné, a naopak se rychleji přestává tvořit kolagen, který má za úkol co nejdéle udržet mladistvost. Ideálním řešením pro takto zkoušenou pleť na obličeji, krku, dekoltu a hřbetech rukou může být mezoterapie.  

Mezoterapie 

Někdy nazývaná jako jehličkování nebo mikrojehličkování je miniinvazivní zákrok, kdy se pokožka vyčistí, znecitliví krémem a velmi jemně naruší, poté se do ní aplikuje výživný koktejl z kyseliny hyaluronové, vitaminů, aminokyselin a koenzymů. Zákrok je bezbolestný a jeho trvání závisí na velikosti ošetřované oblasti, v průměru 40 minut. Na týden se vyhněte přílišnému chladu a také slunci. Vhodné je použít ochranný krém s faktorem 50.

Ačkoli výsledky jsou vidět prakticky okamžitě, často je potřeba mezoterapii opakovat. Pro opravdu dlouhodobý efekt je dobré mezoterapii zopakovat alespoň 2x vždy po několika týdnech a poté pravidelně jednou ročně. Někdy je také mezoterapie používána preventivně po 30. roku věku, aby se postupná ztráta pružnosti a svěžesti co nejvíce zpomalila. 

Cena mezoterapie v Ostravě

Mezoterapie je kosmetický zákrok, který si hradí každý sám. Kolik stojí mezoterapie jinde si najdete, ale na Ostravsku dáte průměrně 5000,-. Vyšší cena je zřejmě nedostatkem konkurence. Nicméně, cena by neměla být rozhodující, je závislá na mnoha faktorech a jedním z těch nejdůležitějších je odbornost a zkušenosti ošetřujícího, kterému se hodláte svěřit do péče. Kosmetické salony, které nabízí také mezoterapie, jsou rizikové stejně jako domácí mezoterapie pomocí vlastního dermarolleru. Nižší cena pak může naopak znamenat spoustu potíží s nepovedeným zákrokem. 

Pokud budete chtít pomoci s návratem mladistvé svěžesti, přijďte na konzultaci ohledně mezoterapie