Co je to mezoterapie obličeje

Mezoterapie je účinný anti-agingový zákrok. Jedná se o minimálně invazivní metodu, při které se pomocí mikrojehliček aplikují pod kůži hydratační, výživné a regenerační roztoky. Nejčastěji se jedná o kyselinu hyaluronovou, vitamíny, minerály, koenzymy… Tyto látky mají za úkol stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu.

Mezoterapie aktivuje činnost fibroblastů (zárodečných buněk), tím zlepšuje regeneraci a hydrataci pokožky. Kůže je po mezoterapii vypnutá, pružná, hladká, barevně sjednocená. Vrásky i nejrůznější jizvy mizí. Dochází ke zpevnění kontur celého obličeje, omlazení pleti

Další informace najdete na hlavní stránce webu, kde se věnujeme především tématu mezoterapie obličeje.

Mezoterapie pleti

Mezoterapie krku, dekoltu …

Mezoterapie nemusí být nutně prováděna jen v oblasti obličeje, lze ji provést i v oblasti krku, dekoltu nebo jinde na těle. Dokáže pomoci s odstraněním celulitidy nebo při nadměrném vypadávání vlasů. V oblasti obličeje dokáže mezoterapie pomoci s unavenou a suchou pletí, s pigmentovými skvrnami a jizvami po akné, s kruhy pod očima, mastnou pokožkou i rozšířenými póry.

Jak zákrok mezoterapie obličeje probíhá

Před ošetřením je pokožka dezinfikována a je na ni nanesen znecitlivující krém. Následně je do střední vrstvy kůže ultratenkou jehličkou aplikován zvolený roztok. Vpichy nejsou bolestivé, ale pacient může cítit tlak. Jedno ošetření zpravidla nestačí a je třeba podstoupit další. Ideální je zákrok opakovat 2x až 3x, a to po 3 – 4 týdnech. Drobné změny lze však obvykle pozorovat již po prvním ošetřením. 

Po zákroku mezoterapie obličeje

Po mezoterapii obličeje se doporučuje alespoň 24 hodin nenanášet na pleť žádné kosmetické přípravky a vyhnout se sauně či pobytu na slunci. Kůže může být po ošetření červená, během hojení se na ní mohou vyskytnout drobné nerovnosti nebo modřinky.

Benefity zákroku mezoterapie obličeje

Mezoterapie patří mezi velice účinné metody omlazení pleti. Je rychlá, bezbolestná a výsledky jsou téměř okamžitě vidět. Vhodná je pro všechny bez rozdílu pohlaví a věku. 

Cena mezoterapie obličeje

Cena mezoterapie obličeje se pohybuje okolo  3 000 Kč. Jelikož je ale nutné ošetření opakovat, je třeba počítat s vyšší celkovou částkou.  Obvykle je možné zakoupit si balíček několika ošetření za výhodnější cenu. 

Další způsoby využití mezoterapie

Níže najdete další způsoby využití mikrojehličkování / mezoterapie.