Co je to Skinbooster?

Skinbooster je velmi šetrná metoda omlazení pleti, kterou si zamiluje asi každý. Během terapie dostane vaše pleť dávku kyseliny hyaluronové, která ji revitalizuje do hloubky a maximálně ji omladí. Terapie pomocí Skinboosteru dokonale hydratuje vaši pleť. Pokožka bude vypadat opravdu svěže a přirozeně a pleť bude zpevněná ve všech svých vrstvách. Skinbooster se nepoužívá pouze na obličej, ale můžete jej využít na krk, dekolt nebo na ruce.

Díky proceduře Skinbooster dojde k obnově elasticity a pružnosti vaší pokožky. Vaše pleť se opět stane svěží, mladistvou a hladkou. Jde o jeden z nejšetrnějších postupů, které vedou k omlazení pleti.

Jaká látka se na Skinbooster používá?

K terapii se využívá tolik oblíbená kyselina hyaluronová, kterou tělo přirozeně přijme, jelikož se v něm přirozeně nachází.

Jak se Skinbooster aplikuje?

Omlazující a hydratační látku lze aplikovat několika způsoby, starší metodou za použití kanyly, dermapenem nebo Vital Injektorem (což je zatím nejnovější a nejlepší metoda). Vyživující koktejl se díky některé z výše uvedených aplikací, dostane přesně tam kde je potřeba. Pokožka pak bude dokonale vyživena, hydratována a dojde ke stimulaci produkce kolagenu, který má také obrovský vliv na pružnost pleti.

Kdy mohu začít přemýšlet o omlazení pleti pomocí Skinboosteru?

Skinbooster je vhodný pro ženy i muže, pro každého kdo má dehydratovanou pleť a chce zpomalit stárnutí nebo podpořit svůj mladistvý vzhled. Máte-li suchou a matnou pokožku a pokud se trápíte zvětšenými póry, je pro vás Skinbooster jedinečnou volbou. Poprvé jej můžete vyzkoušet kolem 30-35 let, kdy se začínají projevovat první známky stárnutí pleti.

V první fázi se objednejte na schůzku s lékařem, kde proberete všechny možnosti a také zda je pro vás tato metoda vhodná nebo je tu lepší řešení, které vám může mezoterapie přinést. Zároveň zkonzultujete všechna svá očekávání, která od výkonu máte. Lékař zhodnotí váš stav, vaše požadavky a nabídne vám tu nejvhodnější terapii.

Před ošetřením

Dva dny před terapií vynechte alkohol a neužívejte léky, které ovlivňují srážlivost krve. V případě užívání léků si dohodnete přesný postup s lékařem. Modřiny a otoky po výkonu budou díky tomu menší a rekonvalescence bude rychlejší. Před aplikací bude vaše pleť ošetřena znecitlivujícím krémem, díky kterému nebudete při aplikaci nic cítit.

Jak probíhá Skinbooster?

Jelikož jde o mini invazivní a naprosto běžný výkon, ošetřující lékař jej provede ambulantně. Skinbooster trvá asi 30 minut. Kyselina hyaluronová se aplikuje po celé ploše ošetřované části, do hlubších vrstev pleti. V závislosti na stavu pleti je doporučováno několik ošetření za sebou.

Rekonvalescence

Skinbooster je nenáročný výkon a klienty v ničem neomezuje. Vpichy jsou mikroskopické, ale po ošetření může dojít k jemnému otoku obličeje.

Kontraindikace

V jakém případě byste Skinbooster neměli podstupovat? Pokud máte jakékoliv zánětlivé onemocnění, opar, pásový opar, atp. Dále také ekzematické onemocnění nebo jiná autoimunitní onemocnění. Váš stav ale vždy posoudí lékař a rozhodne, zda je pro vás výkon vhodný.

Očekávané výsledky

Vaše pleť bude po terapii Skinbooster jemná, pružná a maximálně hydratovaná. Změny budete vnímat během prvního týdne a efekt může přetrvat 8-12 měsíců od aplikace. Skinbooster můžete kombinovat s jiným typem ošetření pleti. Většinou je doporučováno podstoupit aplikaci kyseliny hyaluronové hned několikrát.

Cena výkonu

Cena Skinboosteru se pohybuje okolo 5 tisíc korun za jednu aplikaci. Záleží na rozsahu a místě výkonu.

Mrkněte se také na proceduru Hydrolifting nebo Biorevitalizace.